Zarejestruj się
Zapamiętaj mnie
Artykuły
 • Witajcie!

  Portali z pomysłami na prezenty jest w sieci wiele. Jednak gdy wejdzie się na taką stronę, okazuje się np., że to sklep z gadżetami, gdzie przeciętna cena waha się w okolicach kilkuset złotych. My jesteśmy inni, nie jesteśmy sklepem, nie sprzedajemy prezentów. My udostępniamy wam pomysły na podarunki i dajemy możliwość dzielenia się swoimi.

  Portal BeczkaPrezentów.pl powstał z miłości do obdarowywania, ale też otrzymywania...

  Czytaj dalej
 • Prezenty gwiazdkowe na ostatnią chwilę. Czy jesteśmy skazani na bieganie po zatłoczonych centrach handlowych?

  Kiedy zgodnie z kalendarzem do Wigilii zostaje nam tylko kilka dni, każdy z nas tonie w natłoku przedświątecznych przygotowań: sprzątanie, gotowanie, pieczenie i… prezenty! Oczywiście prawdą jest, że najrozsądniej byłoby zabrać się za zakup gwiazdkowych upominków przynajmniej miesiąc wcześniej, aby uniknąć tych przerażających tłumów w centrach handlowych, ale nie oszukujmy się – każdemu z nas brakuje czasu, pomysłu, czasem możliwości dlatego prezenty zostawiamy na ostatnią chwilę. Możesz wybrać się na zakupy do zatłoczonych sklepów, my jednak pokażemy Ci jak tego uniknąć.

  Czytaj dalej
 • Prezenty własnoręczne vs. kupione.

  Czy zastanawialiście się kiedyś jakie prezenty mają większą wartość? Te wykonane własnoręcznie czy może te kupione w sklepie? Tak naprawdę, każdy prezent jest dla nas ważny, bo oznacza, że jakaś osoba poświęciła swój czas i myśli specjalnie dla nas, ale która z tych opcji sprawia nam większą radość? Wszystko zapewne uzależnione jest od tego, od kogo jest prezent i z jakiej dostaliśmy go okazji. Bez wątpienia od małego dziecka zdecydowanie bardziej ucieszy nas coś wykonanego samodzielnie, od rodzica – podarunek kupiony, bądź po prostu pieniądze na realizację własnych marzeń.

  Czytaj dalej
© 2013 :: Wszelkie prawa zastrzeżone :: beczkaprezentow.pl

Page rendered in 0.1427 seconds, using 7.23MB.

Powered Proudly by Bonfire v0.6